PL EN

Twój Personalny Doradca

Nie planujesz zmiany pracy? Zmienisz zdanie, gdy poznasz naszą ofertę!

Wyspecjalizowanie się rynku usług informatycznych sprawiło, że fachowcy z branży IT są coraz częściej poszukiwani przez duże międzynarodowe korporacje, które zgłaszają się do nas po pomoc w wyborze najlepszej kadry do swojej firmy. Ty także należysz do najlepszych. Nasi doradcy pomogą Ci w sprecyzowaniu własnych oczekiwań wobec przyszłego miejsca pracy, a także pomogą wybrać najatrakcyjniejsze i najbardziej pasujące do Twojego profilu stanowisko.

doradca personalny Właśnie Ciebie szukamy.
Skorzystaj z profesjonalnych usług doradcy personalnego i zaplanuj z nami swoją karierę.

Monitorując na bieżąco rynek pracy IT, mamy świadomość, że znaczną część najlepszych specjalistów stanowią kandydaci pasywni. Są to osoby zatrudnione, które nie poszukują aktywnie nowej pracy. Według badań GoldenLine (styczeń 2014), 82% kandydatów pasywnych rozważyłoby atrakcyjną ofertę pracy.

Z myślą o tej grupie osób przygotowaliśmy usługę „Twój doradca personalny”. Jeżeli nie poszukujesz aktywnie nowej pracy, ale chcesz wiedzieć jak wyglądają najbardziej aktualne, najbardziej atrakcyjne oferty dla specjalistów z Twoim doświadczeniem, ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Prześlij nam maila z Twoimi danymi kontaktowymi z nagłówkiem maila „Twój doradca personalny – nazwa stanowiska”.