PL EN

Zespół IT Rules

IT Rules to przede wszystkim ludzie. Jesteśmy zespołem doświadczonych rekruterów, których inspiruje świat IT.

Zespół IT Rules wyróżnia techniczna wiedza na temat specyfikacji stanowisk, kreatywność w poszukiwaniu najlepszych talentów oraz partnerskie podejście do naszych Klientów i Kandydatów. Jesteśmy aktywnym graczem odpowiedzialnego społeczeństwa informacyjnego.

wizje IT RULES

Zespół prowadzi
Marcin Polak – IT Recruitment Manager


Absolwent informatyki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Nowoczesnych Organizacjach.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zatrudnianiu specjalistów oraz menedżerów IT w międzynarodowych korporacjach. Cieszy się opinią headhuntera z powołania, o czym świadczą rekomendacje zadowolonych klientów i kandydatów na portalach biznesowych LinkedIn, GoldenLine. Zatrudniał najlepszych specjalistów oraz menedżerów IT w takich firmach jak Delphi, Amartus, Sabre, TRW, Trigon, BNP Paribas, ING Services, Onet, Opitz Consulting, Cube, Kelvatek (Camlin Technologies), Hybris, Zelmer, Classen.

W IT Rules prowadzi zespół wykwalifikowanych rekruterów IT. Wspiera dyrektorów oraz menedżerów w pozyskiwaniu najbardziej pożądanych specjalistów. Realizuje rekrutacje masowe dla nowopowstających oddziałów zagranicznych firm, jak również zatrudnia kandydatów rzadkich specjalizacji.